AUTOKOZMETIKA VZORKY

vzorky

AUTOKOSMETIKA – VZORKY

Keď je človek zvyknutý používať akúkoľvek vec a je s ňou spokojný – nemá dôvod ju meniť a ani mu nenapadne skúšať niečo iné. Ale ak je možnosť a priestor predsa len niečo vyskúšať, bolo by na škodu to nevyužiť! Môže sa zrazu stať, že skúšaná vec funguje lepšie alebo tak isto len jej cena a dostupnosť je oveľa príjemnejšia.

Preto v Star Brite ponúkame možnosť vyskúšania a porovnania našich produktov. Potenciálnym klientom – Vám, poskytujeme vzorky kompletného portfólia autokozmetiky a je už len na Vás, ktoré a koľko vzoriek si vyberiete a ponecháte na skúšku. Každý jeden nami ponúkaný produkt je dlhodobo overený v praxi a ich detajlné používanie Vám vysvetlíme a predvedieme pri osobnom odovzdaní vzoriek.

vzorky autokozmetik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VZORKY ZADARMO POSKYTUJEME FIRMÁM, VYKONÁVAJÚCICH ČISTENIE A Detailing VOZIDIEL – autoumyvárne, DETAILINGOVÉ CENTRÁ, autosalónoy, autobazáre, FIRMY s rozsiahlym vozovým parkom. O VZORKY JE MOŽNÉ POŽIADAŤ emailom alebo cez kontaktný formulár V KONTAKTE – ZÁROVEŇ PROSÍME O VAŠU WWW ALEBO FCB STRÁNKU ALEBO IČO. V PRÍPADE ZASLANIE VZORIEK kuriérom účtujeme POŠTOVNÉ a BALNÉ 3,90€ S DPH.

 

 

Vzorka originálneho koncentrátu profesionálny autokozmetika má obsah 1 dcl, je v priehľadnej fľaštičke s názvom produktu, návodom na použitie a qr kódom kde je videonávod. Videaonávod obsahuje ideálne riedenie produktu a jeho použitia v praxi.

 

Kúpiť mačku vo vreci a popáliť sa sa stalo snáď každému z nás, takýmto nezáväzným spôsobom vyskúšania vzoriek sa môžete o funkčnosti autokozmetiky Star Brite presvedčiť v praxi. Mnoho profesionálov už využilo možnosť predvedenia a vyskúšania našich produktov a stali sa našimi spokojnými zákazníkmi, ktorých s radosťou a v priateľskom duchu pravidelene navštevujeme.

 

AKO SA HOVORÍ – LEPŠIE JE RAZ VYSKÚŠAŤ, AKO STOKRÁT POČUŤ…