Scholl concepts

Už niekoľko rokov pre Vás dodávame aj prémiový leštiaci systém SCHOLL Concepts – Nemecké brúsne a leštiace pasty a kvalitné pady rôznych veľkostí a funkcií. Ako predajca sa Vám snažíme zabezpečiť len to najlepšie čo trh prináša.

scholl concepts

 

Spoločnosť SCHOLL Concepts GmbH so sídlom v Remsecku v Nemecku už viac ako 50 rokov uspokojuje požiadavky automobilového priemyslu, a to poskytovaním prémiových, inovatívnych komplexných systémov starostlivosti  o povrchy automobilov.  SCHOLL Concepts GmbH sa zameriava na poskytovanie prémiových produktov a služieb – vysoko kvalitné, inovatívne a jedinečné produkty a nápady sa môžu vyvíjať iba vtedy, keď je táto filozofia neoddeliteľnou súčasťou modernej firemnej kultúry a všetky procesy, zariadenia a vybavenie sú prispôsobené tak, aby splňovali najvyššie požiadavky klientov – Vás.

scholl concepts

Zákazníci SCHOLL Concepts sú po celom svete – komerčné lakovne, ručné autoumyvárne, detailingové štúdiá, nadšenci automobilov, známy výrobcovia v automobilovom priemysle, ako aj stavitelia jácht a majitelia luxusných lodí v námornom sektore. Aby si zákazník mohol vybrať tú nejlepšiu kombináciu pasty a padu – v jednoduchom obrázku sú prehladné kombinácie danej pasty SCHOLL Concepts a padu SCHOLL Concepts, pretože každá kombináce pasty a padu má svoj význam, ktorý je podložený dlhodobým testom a vývojom. Stroje používané vo výrobných systémoch sú rovnako jedinečné – na celém světe pravdepodobne neexistuje žiadný iný výrobca, ktorý by disponoval výrobnou jednotkou schopnou vyrábať tak širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov.  Výroba pást začína od zadania vzorca do plneautomatizovaného systému až po finálny produkt. Stroje na výrobu padov sú dotiahnuté k dokonalosti a preto umožňujú masívnu produkciu a môžu si dovoliť produkciu padov aj iných známych značiek na celosvetovom trhu.

 

V roku 2013 bola založená SCHOLL Concepts Academy – pravidelné vzdelávacie programy a workshopy pre oficiálnych zmluvných predajcov. Zkúsený odborníci a aplikačný inžinieri majú bohaté skúsenosti v oblasti starostlivosti o povrchy automobilov a všetky  pripravované novinky sú spoloečne prediskutované a konfrontované do najmenších detailov. Počas niekoľkých rokov získala väčšina dílerov SCHOLL Concepts neoceniteľnú odbornosť v oblasti starostlivosti o povrchy automobilov. Cieľom týchlo stretnutí – tréningov je zaistiť, aby bola prax s produktami na profesionálnej úrovni po celom svete rovnako. Na konci tréningového programu sa účastníkom – dílerom udeluje certifikát, ktorý môžeme následne udeliť aj naším zákazníkom.

Staňte sa aj Vy súčasťou dokonale prepracovaného systému SCHOLL Concepts s kvalitou, ktorá Vás presvedčí.

Oficiálne web stránky výrobcu: www.schollconcepts.com