Nano ceramic protect

Nano Ceramic Protect sú produkty založené na vysokých globálnych štandardoch nanotechnologií, ktoré majú 3D molekulárnu štruktúru . Výrobky Nano Ceramic Protect sú najúčinnějšia ochrana, ktorá si zachováva svoje vlastnosti aj v extrémnych klimatických podmienkach.

Čo je to Nano Ceramic Protect?

Rada Nano Keramickej Ochrany je široká škála prípravkov určených na ochranu automobilov. Nano Ceramic Protect je revolučná povrchová nano ochrana povrchov lakov, okien, kože, textilu, diskov a plastov. Šruktúra produktu je založená na vysokých štandardoch nanotechnológie – nanopovlak s molekulárnou keramickou 3D štruktúrou je v súčastnej dobe najkvalitnější produkt s tvrdosťou 9H na trhu čo potvrdzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekúl na aplikovanom povrchu Nano Ceramic Protect kryštalizuje a vytvára odolnú a trvanlivú nano ochrannú vrstvu. Vysoko kvalitné výrobky sú zamerané na dlouhodobú ochranu a zachovanie atraktivneho vzhľadu vozidla.

Prečo je Nano Ceramic Protect najlepší?

Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémov nano ochrany vozidiel k dispozíci na trhu . Vyznačuje sa vysokou životnosťou a odolnosťou voči poškriabaniu, chemikáliám a vplyvu vonkajších podmienok. Najvyššia kvalita, nejmodernějšie nanotechnológie, rozumná cena, výkon, rýchlosť a jednoduchosť použitia – pre tieto výhody si systém Nano Ceramic Protect rýchlo získáva popularitu a dôveru v najväčších auto detailingových centier po celom svete. Nano Ceramic Protect je aplikovaný vo viac ako 60 štátoch od Škandinávie až po Saudskú Arábiu a toto číslo neustále dynamicky rastie.

nano-ceramic-protect-9h-certifikat

Nano Ceramic Protect Hard 9H:

Nano Ceramic Protect Hard 9H je nepochybne bestseller zo všetkých našich Nano Ceramic Protect produktov. Je certifikovaný mezinárodnou zárukou nezávislej certifikácie tvrdosti 9H ilac – MRA, čo dokazuje vysokú pevnosť a odolnosť povlakov. Tento produkt je dostupný iba pre aplikačných certifikovaných partnerov. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určený na dlouhodobú keramickú ochranu laku a diskov – jeho funkčnosť a trvácnosť je zaručená na základe písomného potvrdenia ” servisná knižka”, která je po aplikácií odovzdaná majiteľovi auta. Ochrana povrchu je deklarovaná na 3 až 5 rokov – v závilosti od počtu vrstiev.

 

 

 

Nenechajte sa zmiasť! Verte iba profesionálom!

Len niekoľko produktov na svetových trhoch je certifikovaných a nezávisle doložených certifikátom tvrdosťou 9H, čo dokazuje vysokú kvalitu a trvanlivost ochranných nátěrů. Veľa značiek tvrdí, že ich produkty sú keramické a s extrémnou výdržov ale v mnohých prípadoch klamú svojich zákazníkov a predávajú iné, menej trvanlivé povlaky – napríklad na báze polymerov. Tieto spoločnosti taktiež poskytují nepravdivé informácie o tvrdosti ich produktov, ktoré nemajú príslušné certifikáty a osvedčenia.