RUPES

rupes lesticky
Rupes
je talianskym výrobcom leštičiek, pást a leštiacich padov. Ako rodinná talianska spoločnosť bol založený v roku 1947 v Miláne. Od svojho vzniku sa snaží RUPES o výrobné inovácie a kvalitnú výrobu.

Spoločnosť je celosvetový vývozca vlastných profesionálnych elektrických a pneumatických nástrojov, príslušenstva a vákuových systémov. Záujem spoločnosti RUPES o výskum a vývoj bol hnacou silou úspechu spoločnosti.

V posledných rokoch vyvinula spoločnosť veľký počet patentov a vytvorila niekoľko riešení, ktoré prispeli k zjednodušeniu dnešnej práce a zvyšovaniu výkonnosti najmä pri leštení a brúsení lakov vozidiel.

Asi najpodstatnejší pre náš segment brúsenia a leštenia autolakov je rok 2008, ktorý predstavoval revolučnú zmenu pre orbitálne leštenie. Vytvorenie LHR 150 s náhodným orbitálnym pohybom s kmitom 10 mm. Od roku 2010 Pod značkou BigFoot bol kmit nastavený dokonca ešte vyššie – nevídaný vo svete dokončovania a detailingu automobilov. Tento nový systém ponúkal náhodné orbitálne leštičky s dráhami 15 mm a 21 mm – tzv excentrické leštičky, čím sa navždy zmenil spôsob, akým technici pristupujú k procesu leštenia a lakovania. Dnes Rupes dokonca prichádza s leštičami Mielle – kde je spojený rotačný a excentrický pohyb a teda spája v sebe rýchlosť rotačiek a elimináciu hologramov excentrov.

Misia a vízie RUPES

Projektovanie, výroba a distribúcia inovatívnych a spoľahlivých riešení na trhu profesionálnych nástrojov s dôrazom na elektrické náradie, pneumatické náradie, nízkonapäťové nástroje a systémy na odsávanie prachu na zlepšenie kvality života a práce.
Preskúmanie a vytváranie riešení na zjednodušenie práce a zvýšenie výkonu, zvyšovanie produktivity a komfortu pracovníkov pri zvyšovaní bezpečnosti. Navrhujeme nástroje, ktoré menia spôsob práce ľudí, pomáhajú profesionálom pracovať lepšie, rýchlejšie a efektívnejšie.
Zlepšenie kvality práce a zjednodušenie úloh prostredníctvom tvorivosti a inovácií je našou prvotnou zručnosťou.
Vieme, že uspokojenie dobre vykonanej práce je niečo neoceniteľné. Pracujeme tvrdo, aby ste mohli pracovať lepšie.
Vášeň pre to, čo robíme, prebiehajúci výskum prostredníctvom špičkových technológií a záväzok k požiadavkám našich zákazníkov sú inšpiráciou, ktorá nám ukazuje cestu do budúcnosti.
RUPES to je oveľa viac ako nástroje.
Kvalita na prvom mieste. Pred uvedením na trh sa každý stroj podrobuje rozsiahlym súborom technických hodnotení. Výkon motorov pri náročných aplikáciách, vyvažovanie, spotreba energie a odolnosť voči nárazom je len niekoľkými príkladmi štandardných požiadaviek, ktorými musia všetky nové výrobky RUPES vydržať.
Výrobok musí preukázať výrazné vlastnosti a priniesť prospech trhu tým, že ponúka hmatateľné výhody.
Technológia. Naše technické oddelenie neustále hľadá nové riešenia. Funkcie, ako je automatický systém čistenia filtra, ochranný plášť, inovatívna 15-jamková podložka, efektívne riešenia odstraňovania diskov dokazujú dokonale schopnosť nášho tímu rozvíjať nové nápady a predvídať trendy na trhu. Vďaka nepretržitému zavádzaniu nových produktov a riešení je cieľom spoločnosti RUPES vždy zostať o krok napred.
Inovácia. Je zakotvená v našom genetickom kóde. Poskytujeme špičkové technológie pre globálny priemysel výroby nástrojov. Inovácia je nevyhnutná pre vývoj produktov, pretože je to nekonečné hľadanie, ktoré neustále vyžaduje vyššiu úroveň výkonu pri každej novej generácii. Túžba tlačiť hranice vedomostí znamenajú objavovanie nových technológií a vytváranie produktov, ktoré sú skutočne odlišné a otvárajú oči.
Návrh. Naším prvým cieľom pri vývoji projektov je zlepšiť kvalitu a efektivitu práce používateľa. Na tento účel sa zameriavame na rovnováhu a stabilitu, aby sme počas používania znížili vibrácie. Naše nástroje sú ľahko použiteľné, ale neohrozujú výkon, výkon a výsledky.
Zákaznícky servis. V každom odvetví, od brúsenia až po leštenie, až po detaily vozidiel, sme najlepším partnerom nášho zákazníka. Vysokokvalitní technici požadujú vysoko kvalitné prístroje a spoľahlivosť pevnej značky. Zdieľame rovnakú vášeň pre kvalitné výsledky a sme odhodlaní vašej úplnej spokojnosti, keď máte v ruke nástroj RUPES.

Nami vybrané overené leštičky a pady nájdete v e-shope tu.