Star Brite

Profiautokozmetika.sk je tu pre Vás – profesionálov, v príjemnej cene s vysokým pomerom riedenia produktov vodou a promptným ako aj pravidelným rozvozom s plne naskladneným vanom. Prinášame Vám nielen výhodné akcie ale aj benefity pri pravidelných odberoch v podobe užitočných darčekov – nálepiek na fľaše.

Ponúkame taktiež komplexné poradenstvo brandingu a marketingu pre vznikajúce ručné autoumyvárne ako aj zaškolenie pracovníkov priamo na prevádzke u klienta.

Špecializujeme sa najmä na ručné autoumyvárne – všetky profesionálne produkty Star Brite máme dlhodobo vyskúšané a ich detailný návod na použitie, riedenie ako aj užitočné rady z praxe ako sa dá autokozmetika využiť, sa nachádzajú práve na tomto webe na podstránke každého jedného produktu alebo vo videonávodoch pre EXTERIÉR alebo INTERIÉR.

Preferujeme navštíviť nášho potenciálneho klienta – Vás, priamo na Vašej prevádzke kde Vám pri osobnom stretnutí opíšeme a predvedieme naše produkty v praxi a ponecháme ich vzorky na vyskúšanie.

 

Modernizácia v automobilovom primysle sa prejevuje aj v zmenách materiálov a povrchov – to si vyžaduje aj zmeny v segmente autokozmetiky. Preto profesionálna autokozmetika Star Brite v Londýne každoročne organizuje workshopy s cieľom rýchlej reakcie na nové požiadavky aj tých najnáročnejších klientovů. Sme radi ze počúvaním a sprostredkovaním požadaviek naších zákazníkov – Vás, môžeme prispieť k zdokonalovaniu kvality a modernizácií autokozmetiky Star Brite.

Množstvo profesionálov nielen z autoumyvární ale aj z upratovacích firiem už využilo možnosť predvedenia a vyskúšania našich produktov a stali sa našimi spokojnými klientmi, ktorých v priateľskom duchu pravidelne navštevujeme.

Medzi našich zákazníkov patria rovnako aj autosalóny – autopredajcovia, autobazáre, firmy s rozsiahlym vozovným parkom, ktoré prevádzajú bežné čistenie vozidiel vo vlastnej réžii ale aj bežný užívatelia, ktorí oceňujú komplexnosť ponuky autochémie Star Brite, nemeckých leštiacich a brúsnych pást a padov Scholl concepts, keramicej ochrany lakov Nano ceramic protect, Amerických voskov Collinite, talianskych leštičiek RUPES a príslušenstva a najmä možnosť nákupu menších balení, ktoré ponúkame v našom e-shope.

 

Oficiálna stránka výrobcu Star Brite: www.starbrite.co.uk