POMÁHAME VÁM

Mnoho ručných autoumyvární postupom času pôsobenia na trhu zmenilo či už svoj názov, logo alebo služby a ich ceny, no nezostáva im už čas a priestor na to aby tieto inovácie patrične a promptne zmenili aj na označení svojej prevádzky, letákoch, vizitkách, reklamných plochách a iných propagačných identifikačných materiáloch.
Autokozmetika Star Brite má tým, ktorý s veľkou radosťou a nadšením pomáha svojim klientom v ich napredovaní a komplexne zabezpečuje, od grafického návrhu až po dodanie, všetky reklamné a propagačné materiály. Nielenže svojim klientom či už stálym alebo budúcim šetríme drahocenný čas, ktorý by museli tráviť v reklamnej agentúre pri grafickom spracovaní požiadaviek ale šetríme aj finančné prostriedky klientov vynaložené na výrobu týchto reklamných a propagačných materiálov, pretože všetky tieto materiály ( potlačené samolepky, potlačené samoplepky na plastovej doske, potlačené veľko formátové plachty s očkami, vizitky, potlačený alebo vyšívaný textil, atď… ) vieme zabezpečiť za nákladové ceny. To znamená, že klient ktorého oslovila autokozmetika Star Brite a prijme aj našu pomoc – ušetrí nielen čas ale hlavne cca 50 % finančných prostriedkov vynaložených na promo materiály.
Autokozmetika Star Brite pomáha aj novovznikajúcim ručným autoumyvárňam a to nielen s návrhom grafiky alebo reklamných propagačných materiálov ale aj s kompletným poradenstvom krokov potrebných ešte pred vstupom na trh ako aj poradenstvom komplexnej problematiky pri vstupe na trh.

CENY PROPAGAČNÝCH MATERIÁLOV

VIZITKA                                               0,08 €
SAMOLEPKA                                       10,00 € – cena za m2
SAMOLEPKA NA PLAST. DOSKE      25,00 € – cena za m2
PLACHTA S OČKAMI                         12,00 € – cena za m2
GRAFIKA                                            10,00 € – cena za 1hod.
VÝŠIVKA NA TEXTIL                         2,00 – 4,00 €

UKÁŽKY NIEKTORÝCH PROPAGAČNÝCH MATERIÁLOV PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV