1L – 5.00€   5L – 15.50€   25L – 55.00€ / s dph

Nakúp tu

Univerzálny čistič APC – perfektne odstraňuje hmyz a hrubé nečistoty z karosérie, kolies, gumených rohoží, motoru a prahov 1:5.
Univerzálny čistič – vyčistí takmer všetko, extrémne špinavé vnútorné plasty, stropné čalúnenie, silno znečistenú kožu, podlahy, kachličky… 1:10 – 1:50.
Univerzálny čistič je vhodný aj ako prímes na zosilnenie iných čističov Star Brite.

VYUŽITIE UNIVERZÁLNEHO ČISTIČA

Vždy je dobré mať v zásobe, či už v autoumyvárni, v servise alebo doma viacúčelový čistič , na ktorý sa môžete spoľahnúť, aj v prípade keď vám náhodou dôjdu iné čističe ako napr: tepovač, autošampón, čistič kože, čistič kolies, čistič obkladov a podláh, … Univerzálny čistič APC je viacúčelový, vysoko riediteľný produkt, ktorý ľahko odstraňuje silno zažratú špinu.

návod na použitie – predumývanie

Univerzálny čistič rozrieďte do rozprašovača alebo tlakovej nádoby vodou 1:5 – pred samotným umývaním automobilu nastriekajte univerzálny čistič z 15 – 20 cm vzdialenosti na časti kde sa nachádza zaschnutý hmyz, špinavé kolesá, spodné časti karosérie, prahy a rámy, do krytu tankovacej nádrže, do motorovej časti a na gumené rohože. Následne univerzálny čistič spolu s zažratou špinou spláchnite dostatočným množstvom tlakovej vody. Ak aj napriek tomu ostanú na karosérii ostatky hmyzu – nastriekajte univerzálny čistič znovu a jemným prítlakom použite špongiu na hmyz a asfat.

návod na použitie – všečistič

Univerzálny čistič rozrieďte do rozprašovača vodou 1:10 – 1:20 – pri čistení vnútorných plastov, kovových koľajničiek, stropného čalúnenia, clonítok na čelnom okne, nastriekajte univerzálny čistič z 10 cm vzdialenosti a hneď môžete predstriekanú plochu vyčistiť mikrovláknovou utierkou. Čistené plochy ostanú bez nečistôt a odmastnené.

POZOR!!! ak budete chcieť čistiť silno znečitenú kožu – vyskúšajte jej stálofarebnosť na ukrytom mieste. Ak nevzniknú žiadne nežiadúce účinky tak rozriedený univerzálny čistič 1:20 -1:50 streknite do utierky a tou pretierajte znečistenú plochu, po vyčistení použite následne krém na kožu , …

RADY Z PRAXE: univerzálny čistič môžete použiť aj ako náhradu za šampón, čistič podlahy, čistič na kachličky a čistič plastových okenných rámov…