1L – 7.50€   5L – 22.00€   25L – 86.00€ / s dph  Nakúp tu

Čistič kolies – kyselinový produkt, ktorý rýchlo a efektívne čistí hliníkové kolesá, bez námahy odstraňuje zažratý brzdový prach a zanecháva žiarivo čistý výsledok.
Čistič kolies – dokáže odstrániť aj zvyšky betónových škvŕn z karosérii.

ČISTENIE KOLIES

Kolesá sú jednou z prvých vecí, ktorá zákazníkom padne do očí pri prevzatí vyčisteného automobilu. Vyčistiť kolesá, či už zliatinové alebo puklice od nepoddajných nánosov brzdových platničiek, sa dá veľmi rýchlo a efektívne. Žiarivo čistý výsledok umocnia krásne a bezchybne naimpregnované pneumatiky.

návod na použitie

Čistič kolies rozrieďte v rozprašovači alebo v tlakovej nádobe vodou 1:4 – 1:10. Pred prvotným umývaním automobilu tlakovou vodou aplikujte do každého otvoru všetkých kolies. V priebehu predumývania a šampónovania karosérie pôsobí čistič kolies na nepoddajnú špinu na kolesách. Po dokončení šampónovania – poprípade dočistite ťažko dostupné detaily na kolesách staršou používanou špongiou alebo kefkou. Autošampón ako aj čistič kolies opláchnite dostatočným množstvom tlakovej vody.
ČISTIČ KOLIES NEPOUŽÍVAJTE NA CHROMOVANÉ DISKY!

RADY Z PRAXE: keď budete čistič kolies riediť vodou, nechajte si 1 – 2 dcl nezriedeného produktu v zálohe pre prípad čistenia silno znečisteného kolesa, z ktorým si bežne nariedený produkt nebude vedieť poradiť. Pri použití nezriedeného koncentrátu ho nenechávajte pôsobiť dlho – dbajte na rýchlosť čistenia a dostatočný oplach vodou.