[one_half]

1L – 12.00€   5L – 38.00€ / s dph

Krém na kožu – zmes voskov a olejov na ošetrenie a konzervovanie kožených povrchov – zlepšuje ich vzhľad, povrch ostáva vláčny, prirodzene matný a nešmykľavý.
Krém na kožu má jemnú vôňu.

ČISTENIE A IMPREGNÁCIA KOŽE

Čo raz viac áut má kožený interiér, ktorý si tiež vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Tak isto ako bežné látkové čalúnenie aj koža sa špiní a naviac sa aj vysušuje pôsobením slnečného žiarenia cez sklá automobilu. Pri tmavom sfarbení kože nie je špina až tak vidieť ako na bledých kožiach – hlavne zafarbenie od riflovej textílie, vie pekne znechutiť pri pohľade do interiéru. Po vyčistení si koža vyžaduje impregnáciu – krém na kožu, ním dosiahnete prirodzený matný vzhľad, príjemnú vláčnosť a koža nebude šmykľavá. Mnohý majitelia áut s koženým interiérom majú mylnú predstavu o tom, že kožu stačí len utrieť vlhkou handrou od prachu – no po pár rokoch koža nenávratne stratí svoju hladkosť a odtieň.

návod na použitie – čistenie kože

Narieďte si tepovač vodou 1:10 a vyskúšajte stálofarebnosť kože vyčistením časti kože, ktorú nie je vidieť! Ak koža nezmení svoju farbu, tvar a jemnosť môžte začať s čistením ale vždy postupujte len po malých plochách, lebo v opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému času pôsobenia prípravku a výsledok čistenia kože nebude celistvý. Rozprašovačom streknite tepovač na plochu cca 40 x 40cm ako aj na mikrovláknovú utierku a v zápätí jemnými pohybmi plochu prekefkujte a utrite mikrovláknovou utierkou. Takto vyčistite kompletné kožené čalúnenie ( sedadlá, dverné čalúnenie a v niektorých prípadoch prístrojovú dosku ) a hneď impregnujte krém na kožu.

návod na použitie – impregnácia kože

Krém na kožu si naneste pomocou aplikačnej fľaši ( tenký pásik ) na malú špongiu a vtierajte krém na kožu malými krúživými pohybmi do kože. Snažte sa dosiahnuť len tenkú vrstvu – tá bohato postačuje, pri hrubej vrstve dochádza k zbytočnej spotrebe a k šmuhám.
Pri vzniknutí šmúh, hlavne pri tmavých oddtieňoch kože – doleštite plochu mikrovláknovou utierkou. Povrch kože bude príjemný ako na pohľad tak aj na dotyk a nebude sa šmýkať.

RADY Z PRAXE: krém na kožu aplikujte stále tou istou špongiou, ktorú majte odloženú v mikroténovom sáčku, krém na kožu vždy ostáva ešte aj v špongii a tým, že je špongia v sáčku nesadajú na ňu prach a nečistoty.
[/one_half] [one_fourth] kem-na-kozu-1l[/one_fourth] [one_fourth_last] krem-na-kozu-5l[/one_fourth_last]