1L – 11.00€   5L – 33.50€ / s dph

Nakúp tu

SUPER VOSK S OBSAHOM CARNAUBY je ľahko nanášateľný a stierateľný krémový vosk s leštiacou schopnosťou – rýchlo dodá autolaku vysoký lesk s dlhotrvajúcim účinkom.
Super vosk – vhodný na všetky typy lakov a na plastoch nezanecháva biele šmuhy.

VOSKOVANIE AUTA

Za navoskovanie auta sa oplatí u zákazníka zalobovať, pretože pohľad na čerstvo navoskované auto mu vyčarí úsmev na tvári ( a čo Vám treba viac, ako spokojného zákazníka… ). Lak na aute bude nádherne lesklý, zbavený drobných škrabančekov a ošetrený pred nástrahami poveternostných vplyvov ako sú soľ, UV źiarenie a zima. Pri pravidelnom voskovaní, odporúča sa 2 x ročne, je lak stále zakonzervovaný a predlžuje sa jeho životnosť a sviežosť, tým aj hodnota auta klesá oveľa pomalšie.

návod na použitie

Pred voskovaním treba auto umyť ( neaplikujte tekutý vosk – zbytočne ), vysušiť a odstrániť asfalt z karosérie a kolies.

Dbajte na to, aby auto nebolo na priamom slnečnom žiarení. Super vosk natiahnite naprieč celou špongiou na umývanie ( tenký pásik ) a krúživými pohybmi vtierajte tenkú súvislú vrstvu systematicky od vrchu na dol, dookola celého auta. Hneď po nanesení môžete super vosk stierať taktiež krúživými pohybmi mikrovláknovou utierkou v rovnakom slede ako ste super vosk aplikovali. Ak je veľmi teplo a super vosk rýchlo zasychá, proces aplikovania a stierania opakujte po jednotlivých dielcoch karosérie.

RADY Z PRAXE: po dokonalom vyleštení super vosku oživte vonkajšie plasty, vyleštite okná z vonku aj z vnútra a oživte aj pneumatiky. Super vosk môžte použiť aj na zvýraznenie lesklosti pochromovaných častí.