1L – 13.90€   5L – 39,90€ / s dph

Nakúp tu

Odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov Iron.X – jednoduchým spôsobom odstraňuje náletovú hrdzu ( hnedé bodky na karosérii ) a širokú škálu industriálnych usadenín.
Odstraňovač usadenín z karosérií – odstraňuje aj povrchovú hrdzu na koncovkách výfukov a chromovaných častí kolies.

ODSTRÁNENIE USADENÍN, HRDZE

Na autolakoch sa vytvárajú usadeniny ako sú, náletová – povrchová hrdza a nánosy vzniknuté neumývaním ( hlavne na strechách dodávok ). Tieto usadeniny vznikajú z dlhodobého parkovania pri železničných staniciach, pod stromami alebo v industriálnych parkoch. Na ich odstránenie nestačí len karosériu dôkladne umyť autošampónom alebo aktívnou penou ale väčšinou treba siahnuť po brúsnej – leštiacej paste alebo karosárskej plastelíne – tento proces je efektívny, no časovo náročný.

Siahnite po jednoduchšom riešení.

návod na použitie: Odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov Iron.X

Karosériu, zvetralé kolesá alebo koncovky výfukov umyte autošampónom alebo aktívnou penou a vysušte bežným spôsobom – do rozprašovača nalejte Odstraňovač náletovej hrdze a čistič diskov Iron.X a aplikujte rozprašovačom na postihnuté miesto a po 3 – 5 minútach nános ešte pretrite pomocou utierky navlhčenej prípravkom. Iron.X môžete použiť aj na čistenie diskov – hlavne leštených hliníkových prípadne chrómových kde je nevyhnutné použiť PH neutrálny čistič.

RADY Z PRAXE: karosériu po použití odstraňovača usadenín pretrite utierkou navlhčenou vodou a ošetrite super voskom. Odstraňovač usadenín z karosérií môžte použiť aj na odstránenie usadenín – škvŕn na kapote spôsobených agresívnym prípravkom ostrekovača čelného skla.