1L – 11.00€   5L – 32.00€ / s dph

Nakúp tu

DETAILER BEZVODNÉ UMÝVANIE A VOSK je ekologický produkt výborný na umývanie automobilov bez použitia vody, vhodný aj na rýchle voskovanie alebo doleštenie nedostatkov po umytí automobilu ako aj na doleštenie prahov a rámov.

UMÝVANIE BEZ VODY

Určite ste sa už stretli s novodobým fenoménom ekologického umývania automobilov bez použitia vody – táto novinka si bezpochyby našla svojich zástancov ale aj zarytých odporcov. Výhodou tejto novinky je, že autombil sa môže umývať na akomkoľvek mieste, pretože tieto prípravky sú plne ekologické a neprodukujú žiadne, životnému prostrediu škodlivé látky. Bezvodné umývanie preferujú nielen prevádzkovatelia umyvární, v ktorých nie je možný mokrý proces ( autošampón, aktívna pena ) a prevádzkovatelia mobilných ručných umyvární ale aj mnohý z tých, pre ktorých je čistota automobilu koníčkom.
Tento prípravok, ktorý obsahuje výťažok z karnabovej palmy, má aj rôznorodé využitie ako: rýchly vosk, rýchly doleštovač rôznych capiek a šmúh z karosérii, doleštovač prahov a rámov, doleštovač pri nedôkladnom umytí hmyzu z čelného okna, predného nárazníku a spätných zrkadiel a obľubu si našiel aj v autosalónoch, na udržiavanie perfektnej vizuálnej kondície vystavovaných automobilov.

návod na použitie – DETAILER BEZVODNÉ UMÝVANIE A VOSK

Vždy dbajte na to aby automobil nebol silno znečistený od blata alebo piesku a aby nebol na priamom slnku. Pri umývaní automobilu postupujte od vrchu smerom nadol. Pred samotným procesom poskladajte mikrovláknové utierky do štvorca. Aplikujte rozprašovačom detailer bezvodné umývanie a vosk v dostatočnom množstve z 15cm vzdialenosti postupne vždy len na 1 diel automobilu. Aplikujte detailer bezvodné umývanie a vosk aj na jednu stranu utierky a tou povrch následne očistite veľmi jemnými pohybmi a doleštite druhou utierkou. Pri znečistení utierok ich preložte na ďalšiu čistú stranu a pokračujte v procese – pri silnom znečistení utierky ju vymeňte za ďalšiu alebo ju dôkladne prepláchnite vo vode a pokračujte s vlhkou.

Proces umývania sa môže zdať na prvý pohľad trochu komplikovaný a zdĺhavý no po niekoľkých opakovaniach sami budete vidieť ako ľahko sa detailer bezvodné umývanie a vosk používa a že opak je pravdou.

RADY Z PRAXE: prípravok môžte používať nielen na umývanie alebo udržovanie auta v perfektnej kondícii ale aj ako alternatívu rýchleho voskovania a ako detailer na doleštenie rôznych capiek, nedostatkov po vysušení karosérie, prahov a kolies, na odstránenie zostatkov po muškách, atď.